Potřebuji k půjčce ručitele nebo potvrzení o příjmech?

K půjčce před výplatou nepotřebujete potvrzení o příjmech ani ručitele. Naše půjčka před výplatou funguje na principu rychlému uspokojení klienta. U ostatních finančních produktů bývá ověřování příjmů zdlouhavým procesem, stejně tak nemusí být pro klienta snadné obstarat si ručitele. Některé bankovní instituce neposkytují úvěry osobám s nedostatečným měsíčním příjmem. Tyto kroky jen prohlubují klientovu finanční tíseň. Proto jsme se rozhodli odstranit tyto bariéry ve prospěch klientů.

Jak rychle obdržím peníze?

Jednou z největších výhod půjčky před výplatou je nejrychlejší výplatní termín. Jestliže si přejete zaslat půjčku na Váš bankovní účet, peníze obvykle obdržíte ještě tentýž den. V případě zaslání financí poštovní poukázkou se termín doručení peněz prodlužuje na 3 – 4 pracovní dny. Jako jiní poskytovatelé nevyplácíme půjčky jen v jeden konkrétní den. Půjčky vyplácíme denně od pondělí do pátku.

Co se stane, když půjčku nesplatím v termínu?

Na blížící termín splatnosti Vás upozorní naše klientské centrum. Nemusíte se tak obávat, že byste na splátku zapomněli. Jestliže i přesto půjčku nesplatíte včas, bude Vám podle obchodních podmínek připočteno smluvní penále. Pokud máte problém se splatností, doporučujeme se obrátit na klientské centrum, které Vám problém pomůže vyřešit.

Je žádost o půjčku přes internet bezpečná?

Půjčka před výplatou sjednána přes internet je bezpečná. Využíváme bezpečností šifrování našich webových stránek, které poskytují bezpečností ochranu před únikem citlivých informací. Podle zákona 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů jsme povinni chránit Vaše osobní údaje jak softwarově, tak i fyzicky před odcizením serverových disků. Dále můžeme s Vašimi daty nakládat jen v omezené míře určené zákonem.